Mersin’de yeni yollar açılıyor

MERSİN (İGFA) – Yapılan çalışmalarda gruplar, bölgeye iş makinaları ile girerek yeni yol açma ve genişletme faaliyetleri gerçekleştirdi. Kavşak düzenleme çalışması da yapan gruplar, Çiftçiler Caddesi ile Atatürk Caddesi kesişiminde trafik emniyetini sağlamak gayesiyle yol açtı ve genişletti. 500 metre uzunluğundaki yol güzergâhında yol açma ve genişletme faaliyetlerini tamamlayan takımlar, çalışmaların tamamlanmasının çabucak akabinde asfalt serim faaliyetlerini yerine getirdi.

Bölgede yapılan yeni kavşak düzenlemesi, yol açma ve genişletme süreçlerinin tamamlanmasıyla birlikte, çalışma güzergâhındaki trafik akışının rahatlaması ve daha inançlı bir trafik akışı sağlandı. İnançlı ve konforlu ulaşım için çalışmalarını birçok noktada sürdüren yol imal takımları, Atatürk Caddesi’ndeki çalışmalarını tamamlayarak mahalle sakinlerinin hizmetine sundu.

“BÜYÜKŞEHİR OLDUĞUMUZUN FARKINA VARDIK”

Esnaf Zeki Çıtırık, “Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz, çok hoş oldu. Asfaltıyla, kaldırımıyla, yoluyla Büyükşehir olduğumuzun farkına vardık. Vahap Bey’in ellerine sağlık” dedi.

Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden çok şad olduğunu anlatan Esnaf Mehmet Zeki Dündar, “Yolumuz çok hoş oldu. Çok mutluyuz Vahap Seçer’den. Dört dörtlük çalışıyor” diye konuştu.

Esnaf İlhan Kırgiç de “Bu yolun açılması bizim için çok faydalı oldu. Başkan’a teşekkür ederim. Liderimizden mutluyuz. Yerimiz hem daha bedelli oldu hem yollarımız açıldı” tabirlerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir