Emre Belözoğlu: ‘Hatalarımızdan ders çıkarmalıyız’

Spor Toto Muhteşem Lig’in 8. haftasında MKE Ankaragücü’nü deplasmanda 2-1 yenen Medipol Başakşehir’in teknik yöneticisi Emre Belözoğlu, “Kazanmak hoş fakat kazanırken de doğruları konuşmak ve yanılgılarımızdan ders çıkarmamız gerekiyor.” dedi.

Belözoğlu, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, kesinlikle kazanmak istedikleri bir maçı oynadıklarını söyledi.

Kazandıkları için memnun olduklarını belirten Belözoğlu, “Oyunun genel kısmından mutlu olmadığımı söylemek zorundayım. Her iki ekip güzel gayret etti. Lakin saha içi tertibi olarak bilhassa son iki hafta dönem başının biraz gerisinde üzere görünüyoruz. Bunu düzeltmek için çalışmaya devam edeceğiz. Yapmamız gereken zati oyunun galibi olmak ve bu yolda ilerlemek. Ondan sonra sonuçların geleceğini her vakit söyledim. Yeniden buna inanmaya devam edeceğim.” diye konuştu.

Oyundan genel sınırlarıyla şad olmadığını kaydeden Belözoğlu, “Oyuncu değişikliklerimiz çok kıymetli katkılar verdi. Bundan ötürü oyuna giren arkadaşları tebrik ediyorum. Kazanmak hoş fakat kazanırken de doğruları konuşmak ve yanılgılarımızdan ders çıkarmamız gerekiyor.” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir