Real Madrid, Eden Hazard’a kapıyı gösterdi! Galatasaray için transfer ihtimalini duyurdular

Real Madrid, transfer olduğu günden bu yana sakatlıkların da tesiriyle bekleneni veremeyen Eden Hazard ile yollarını ayırmak istiyor. Marca’nın haberine nazaran, Belçikalı yıldızın 2024’e kadar kontratı olmasına karşın Real Madrid’in ayrılığı bu tarihten evvel bitirmek istediği belirtildi.

İspanyol devinde idare ve teknik yönetici Carlo Ancelotti’nin, 31 yaşındaki futbolcuya planları ortasında olmadığını açıkça söylediği aktarıldı. Buna karşın Hazard’ın şu ana kadar ayrılık konusunda isteksiz davrandığı vurgulandı. Hazard’ın her vakit Real Madrid’de başarılı olma kanısına sahip olduğunun altı çizilirken, Madrid cephesinin oyuncunun bu kararını değiştireceğine inandığı öne sürüldü.

Real Madrid’in, Hazard’ın Dünya Kupası’nda Belçika Ulusal Grubu ile en güzelini ortaya koyacağından emin olduğu ve kupadan sonra Hazard’ın ilgisini çekebilecek bir teklifin gelebileceğini düşündüğü söz edildi. Öte yandan Hazard’ın Real Madrid’den sonraki durağı için alternatifler ortasına Türk futbolu da dahil edildi. Belçikalı yıldız futbolcu için daha evvel Galatasaray’ın da isminin geçtiği hatırlatılırken, transferin için son kararı tekrar Hazard’ın vereceği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir