İki aile arasındaki kız kaçırma husumeti can aldı

Sabah saat 05.15’te Mehter Çeşme Mahallesi Ufuk Caddesi’nde meydana gelen olayda teze nazaran ortalarında kız kaçırma konusu yüzünden hasımlık bulunan 2 aile, pastanede bir ortaya geldi.

Aile fertleri konuşurken ortalarında tartışma çıktı. Tartışma kısa müddette büyüdü ve hengameye dönüştü. Pastanede başlayan hengame dışarı taştı. Taraflar birbirlerine silah ve bıçakla saldırdı. Silah sesleri üzerine etraftakiler polise haber verdi. Polis grupları kısa müddette olay yerine gelirken, arbedede U.Ç., Y.A., G.A. ve Ruhi A. isimli 4 kişi yaralandı.

KIZIN BABASI ÖLDÜ

Yaralılar, olay yerine gelen sıhhat gruplarının birinci müdahalesinin akabinde ambulanslarla en yakın hastanelere sevk edildi. Yaralılardan kızın babası Ruhi A. kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olayın akabinde polis, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Olaya karıştığı tespit edilen M.G.Ç., S.S. ve P.S. isimli 3 kuşkulu olay yerinde yakalandı. Şüphelilerin emniyetteki süreçleri devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir